Panoramio

Balvu novadā  2019.gads bija finansiāli saspringts, darbiem  un notikumiem bagāts.

Atskatoties uz paveikto 2019.gadā, Balvu pašvaldības vadība, deputāti un speciālisti gada nogalē tikās ar iedzīvotājiem pagastos un pilsētā. Arī NA Balvu nodaļas vadītāja un deputāte Aija Mežale aktīvi iesaistījās šajā aktivitātē.  Viedokļi un jautājumi apmeklētajos pasākumos bija saistīti ar pagastu pārvalžu darbu un komunikāciju ar iedzīvotājiem, valsts ceļu kvalitāti, apgaismojumu pagastos, daudzdzīvokļu māju tehnisko stāvokli utt. Neizpalika jautājumi arī par ATR virzību un lietderību. Šis iesāktais process un tikšanās ar iedzīvotajiem tiks turpināts arī 2020.gadā. Triju dienu garumā  apvienotajās komitejās tika skatīts 2020.gada budžets, tika uzklausītas un izanalizētas pagastu un iestāžu vadītāju uzskaitītās vajadzības. Budžets tika  apstiprināts 2020.gada pirmajā  Domes sēdē.

Aktīvi tika arī apmeklēti 2019.gadā Latgalē organizētie pasākumi, kuros notika  tikšanās un produktīvas sarunas ar pašvaldību vadītājiem. Bijām klāt mirklī, kad tika izklāts lielākais Latvijas karogs  800 m2  platībā, kurš jau pabijis citos novados un ir atceļojis uz Latgali – Viļakas novadu.

2020.gada janvārī saistībā ar Latgales atbrīvošanas simtgadi visā Latgalē notika pasākumi, to skaitā arī Viļakas novadā. 9.janvārī  kultūras namā “Rekava” notika  Ziemeļlatgales  pašvaldību vadītāju un deputātu, kā arī iedzīvotāju un visu interesentu tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tikāmies arī ar LVRTC pārstāvjiem sakarā ar 30.decembra testa režīmā palaisto signālu un darbu kopumu, kas ir vajadzīgs, lai kvalitatīvi darbotos divi jauni apraides masti, kas nodrošinās stiprākas jaudas TV programmu un sabiedriskā radio pārraidīšanas  signālu, kurš sāka darboties no 2020.gada 1.janvāra.  Ir vēl nepieciešami līdzekļi un iespējas, lai tiktu kvalitatīvi iedzīvotājiem pieejams Radi 2 kanāls un interneta vienmērīgs pārklājums pierobežas novados.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tev varētu patikt arī

Jauna pašvaldību karte jeb administratīvi teritoriālā reforma

Atainotā karte ilustrē prognozi, kā varētu izskatīties Latvijas pašvaldību robežas pēc administratīvi…

Kāds būtu taisnīgs nekustamā īpašuma nodoklis?

Nodokļu reformas laikā nekustamā īpašuma nodoklis netika reformēts, tomēr nedz tā aprēķināšana,…

Kādi nodokļi gaidāmi?

Pirms pāris gadiem veiktās nodokļu reformas mērķi bija Latvijas iedzīvotāju drošība un…